O OSCYPIE :

OSCYP Snowboard Contest odbywa się od 2008 roku. To impreza organizowana przez snowboardzistów dla snowboardzistów. Wybór przeszkód i ich rozlokowanie w snowparku należy do riderów, również listę startową ustalają uczestnicy poprzednich edycji. To unikatowa i innowacyjna formuła, dzięki której OSCYP stał się najważniejszą imprezą w snowboardowym kalendarzu. Wśród uczestników możemy znaleźć m.in. Michała Ligockiego - wielokrotnego uczestnika Olimpiad Zimowych, czy gwiazdę europejskiego jibbingu - Wojtka “Gniazdo” Pawlusiaka.

OSCYP to również mini festiwal z miasteczkiem snowboardowym, gdzie testujemy ponad 100 desek firmy Burton lub najnowszy sprzęt GoPro. W Riglet Parku, czyli mini snowparku dla dzieci 3-6 lat uczymy pierwszych kroków na snowboardzie. Dla dziewcząt mamy snowboardową rywalizację pod patronatem Femi Pleasure. Nie zapominamy o naszej publiczności, dla której Red Bull zapewnie najlepszą oprawę DJ’ską oraz partnerzy, którzy szykują mnóstwo konkursów z super nagrodami. Wszystko na stokach Kotelnicy w Białce Tatrzańskiej, najlepszym ośrodku sportów zimowych w Polsce.

PARTNERZY :

burton

Burton

W 1977 roku Jake Burton Carpenter założył firmę Burton Snowboards, która na początku swojego istnienia działała w jego stodole, w stanie Vermont – od tego momentu Jake związał całe swoje życie ze snowboardingiem. Firma Burton odegrała kluczową rolę w rozwoju snowboardingu, który z „podwórkowej” pasji przeistoczył się w światowego formatu sport. Obecnie firma Burton projektuje i wytwarza wiodące w branży produkty, przeznaczone zarówno do jazdy na desce, jak i pozwalające zaakcentować snowboardowy styl życia. W bogatej ofercie znajdziemy między innymi kolekcje desek, butów, wiązań, odzieży snowboardowej jak i całorocznej, torby, plecaki oraz akcesoria. Marka Burton pozostaje w prywatnych rękach i jest własnością Jake’a oraz jego żony Donny Burton Carpenter, która sprawuje funkcję prezesa.

burton.com

red bull

Red Bull

W połowie lat 80. ubiegłego wieku, zainspirowany napojami funkcjonalnymi z Dalekiego Wschodu, Dietrich Mateschitz założył firmę Red Bull. Stworzył recepturę Red Bull Energy Drink i opracował niezwykłą koncepcję marketingową. Pierwszy Red Bull Energy Drink został sprzedany 1 kwietnia 1987 roku na rodzimym rynku austriackim. Było to nie tylko wprowadzenie całkowicie nowego produktu, ale także narodziny zupełnie nowej kategorii produktów. Obecnie Red Bull dostępny jest w ponad 169 krajach i do dziś wypito ponad 60 miliardów puszek tego napoju.

redbull.com

anon optics

Anon

Marka założona w 2001 roku przez Burton Snowboards produkuje gogle, które zapewniają optymalną widoczność w każdych warunkach pogodowych, jakie można spotkać zimą. Od koncepcji nowoczesnych projektów, po ich techniczną realizację – marka .anon gwarantuje, że każdy model jej gogli spełnia wymagania stawiane przez najlepszych snowboardzistów na świecie. Więcej informacji na temat marki .anon można uzyskać w lokalnych sklepach snowboardowych, flagowym sklepie marki Burton lub odwiedzając stronę internetową.

anonoptics.com

anon optics

Nixon

Firma założona w 1997 roku w miasteczku Encinitas w Kaliforni, USA. Nixon to firma premium produkująca zegarki, akcesoria i tekstylia skierowane do młodzieżowego rynku lifestyle. Skupiając się na robieniu małych rzeczy jaknajlepiej, Nixon zaczął niewielką linią produktów zaprojektowanych przez swój własny team, zrobionych na zamówienie i sprzedawanych w selekcjonowanych butikach modowych i sportowych. Obecnie sprzedawany w wielu krajach na całym globie. Gama produktów Nixon rozbudowała się do wysokiej klasy ubiorów męskich i damskich, wyrobów skórzanych i własnej produkcji słuchawek.

nixon.pl

Skullcandy

Skullcandy

Skullcandy tworzy światowej klasy słuchawki audio oraz słuchawki game’ingowe dla odważnych, kreatywnych ludzi motywujących innych do działania i życia na pełnych obrotach.

Skullcandy żyje w zgodzie z misją, której celem jest nie tylko praca nad innowacjami w dziedzinie dźwięku, ale również rozwój ludzkich możliwości realizowany przez kolaboracje z utalentowanymi muzykami i sportowcami.

skullcandy.eu

gopro

GoPro

GoPro założył Nick Woodman w Kaliforni w 2002 roku. Od tego czasu firma prężnie się rozwija. Nick Woodman to zagorzały surfer i snowboarder. Wymyślił i stworzył prototyp pierwszej kamery na własne potrzeby. Początkowo był to aparat fotograficzny z możliwością przymocowania do nadgarstka, który wyglądem prawie nie różnił się od dzisiejszej kamery GoPro. Pomysł ewoluował i z małej, kilkuosobowej firmy powstał koncern produkujący najlepsze kamery sportowe na świecie.

gopro.com

Kotelnica Białka Tatrzańska

Kotelnica / Białka Tatrzańska

Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska to najpopularniejszy w Polsce kompleks narciarski. Urozmaicenie tras narciarskich oraz łagodne stoki zachęcają do spędzeniu tutaj czasu z całą rodziną. Do dyspozycji narciarzy przygotowano szereg nowoczesnych wyciągów narciarskich i kolei krzesełkowych jak również doskonale przygotowane trasy zjazdowe.

bialkatatrzanska.pl